Kontakt

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

Ange om ni bor i Sjuhärad, Skaraborg eller Fyrbodal – så kontaktas ni av det närmaste kontoret.

 

  

 

Maila oss via formuläret nedan:

Coompanion Väst i Fyrbodal

Kontoret ligger i Trollhättan och vi arbetar i hela Fyrbodal samt i Lilla Edet.

Coompanion Väst i Sjuhärad

Kontoret ligger i Borås och vi arbetar i hela Sjuhärad.

Besök: Skaraborgsvägen 3, Textile Fashion Center
Post: c/o Marketplace Borås, Box 8080, 501 18 Borås

Coompanion Väst i Skaraborg

Kontoret ligger i Falköping och vi arbetar i hela Skaraborg.

Kontakt i Fyrbodal

Ann Uggla Flodin
Verksamhetsledare
0705-92 90 95

ann.uggla.flodin@coompanion.se

Lotta Forslind
Rådgivare

0705-98 90 95
lotta.forslind@coompanion.se

Marie Pettersson
Rådgivare

0705-92 06 01
marie.petttersson@coompanion.se

Camilla Olsson
Rådgivare

0702-60 20 69
camilla.olsson@coompanion.se

Kontakt i Sjuhärad

033-435 79 20
sjuharad@coompanion.se

Kerstin Hallenrud
Verksamhetsledare

0708-17 72 39
kerstin.hallenrud@coompanion.se

Carina Krii
Verksamhetsledare

0733-70 10 91
carina.krii@coompanion.se

Anna Kjellberg
Kommunikatör
0722-32 83 28
anna.kjellberg@coompanion.se

Kontakt i Skaraborg

0515-155 50
skaraborg@coompanion.se

Maria Henriksson
Verksamhetsledare

0515-70 04 21
maria.henriksson@coompanion.se

Kristina Berneholm
Rådgivare

0515-70 04 22
kristina.berneholm@coompanion.se

Burim Berisha
Rådgivare
0515-70 04 23
burim.berisha@coompanion.se